پنجره های طرح رنگی

پروفیل های رنگی upvc پنجره دو جداره

به طور کلی پنجره های طرح رنگی به پروفیل هایی از پنجره های دوجداره گفته می شود که به صورت سفید تولید میشوند در بعضی از ساختمان های موجود مشاهده میشود که رنگ پنجره ها از سمت نما سفید نیست و به رنگهای مختلف در آمده و به دلیل حفظ رنگ پنجره ها به اجبار پروفیل ها باید رنگ بخورد تا نمای اصلی ساختمان ها حفظ شود و ترکیب ظاهری پنجره ها به هم نخورد.

اگر هنوز هم قصد خرید درب و پنجره‌ای با طرح چوب یا رنگی خاص را دارید که همراه با کیفیت و عایق بندی بالا از طرح و رنگ زیبایی هم برخوردار باشد، می‌توانید موقع خرید، آن را با طرح لمینت یا رنگ دلخواه خود سفارشی سازی کنید. البته روکش کردن پروفیل فقط برای پروفیل upvc امکان پذیر است.

مزایای استفاده از پنجره دوجداره یو پی وی سی رنگی

پنجره دوجداره رنگی همان پنجره دوجداره است که از پروفیل upvc تولید شده اما با استفاده از رنگ‌های مختلف به آن زیبایی می‌بخشند. در نسل اول پنجره و شیشه‌های دوجداره شاهد محدودیت در رنگ و طرح بودیم و همین امر باعث دشواری در انتخاب می‌شد. اما در طول سال‌های اخیر تولیدکنندگان زیادی اقدام به ارائه طرح‌ها و رنگ‌های متنوع کرده‌اند.

  • تنوع رنگ مطابق با سلیقه مشتری
  • پوشش رنگی دارای انعطاف پذیری و چسبندگی بالا
  • مقاوم در مقابل خراشیدگی، ساییدگی، ریزش و ترک
  • مقاوم در برابر شوینده و حلالهای آلی
  • دارای رنگ متالیک و غیر متالیک براق، نیمه براق و مات
  • تولید با طرح چوب در طیف های رنگی مختلف
  • مقاوم در برابر تابش مستقیم نور خورشید، اشعه ماورای بنفش و باران های اسیدی

پنجره دوجداره رنگی نوعی تکنولوژی در صنعت درب و پنجره محسوب می‌شود که روز به روز شاهد افزایش تقاضا برای آن هستیم. یکی از مواردی که افراد اهمیت زیادی برای آن قائل هستند زیبایی است. زیبایی نه تنها در محیط داخل خانه بلکه در نمای ساختمان نیز بسیار مهم است. نصب پنجره دوجداره رنگی مزایای زیادی دارد که علاوه بر زیبایی می‌توان به مواردی همچون عایق بودن و کیفیت بالا اشاره کرد.

مزایای استفاده از پنجره دوجداره یو پی وی سی رنگی

پنجره دوجداره رنگی همان پنجره دوجداره است که از پروفیل upvc تولید شده اما با استفاده از رنگ‌های مختلف به آن زیبایی می‌بخشند.

لمینت پروفیل پنجره دوجداره

پروفیل لمینت مخصوص درب و پنجره‌های دوجداره، برای ایجاد طرح‌های تزئینی جهت نماهای طرح چوب ساخته شدند، و در کنار زیبایی امتیازاتی همچون ثبات رنگ در شرایط مختلف آب و هوایی، ضدخش بودن، دوام و استحکام بالا نیز دارند و به راحتی نیز نظافت می‌شوند. که در بسیاری از ساختمان‌ها استفاده می‌گردد و شباهت زیادی به پنجره چوبی دارند.

قیمت پنجره یو پی وی سی رنگی

در خصوص قیمت پنجره دوجداره رنگی بگوییم که فاکتور‌ها و المان‌های مختلفی در آن دخیل است که می‌توان به ترکیبات متریال، نوع رنگ، نوع پروفیل‌های upvc و… اشاره کرد. هر کدام از برند‌ها دارای فرمولاسیون خاصی در تولید محصولات خود هستند. به طور مثال میزان شفافیت پنجره‌ها به پارامتر‌های مختلف از جمله مواد اولیه و فرمول تولید آن بستگی دارد.

از دیگر عوامل مؤثر بر قیمت پنجره‌های دوجداره، میزان استفاده از لمینت است. در برخی از پنجره‌ها به صورت یک طرفه و در برخی دیگر به صورت دو طرفه از لمینت‌ها استفاده می‌شود. استفاده از رنگ‌های خاص، مات و شفاف بودن و… نیز بر روی قیمت نهایی تأثیرگذار است.

پنجره رنگی  با اشکال گوناگون، طرح ها و مدل های متفاوت برای سبک های مختلف کلاسیک و مدرن کاربرد داشته  و این تنوع رنگ و فرم می تواند این نوع پنجره را با هر جنس و متریال یکپارچه با سایر پنجره ها و نمای قبلی ساختمان باشد.

بالا